wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Policjanci zatrzymali włamywacza

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

27-letni mieszkaniec Jasła odpowie za włamanie do sklepu. Mężczyzna ukradł papierosy warte 400 zł. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy na terenie miasta. Okazało się, że to nie jedyne przewinienie jakie ma na sumieniu. Mężczyzna odpowie także za kradzież alkoholu, której dokonał w listopadzie ubiegłego roku.

14 stycznia, kilka minut po godzinie 1, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży z włamaniem, do jednego ze sklepów w Jaśle przy ul. Jana Pawła II. Miejsce przestępstwa początkowo zabezpieczali pracownicy firmy ochroniarskiej, którzy jako pierwsi otrzymali alarm o włamaniu. Interweniujący policjanci ustalili okoliczności w jakich doszło do włamania, a także pozyskali informacje na temat potencjalnego sprawcy. Z ustaleń wynikało, że odpowiedzialnym za wybicie szyby w sklepie i kradzież papierosów o łącznej wartości 400 złotych, może być znany im 27-letni mieszkaniec Jasła.

W wyniku sprawdzania terenu miasta, mundurowi zatrzymali podejrzewanego mężczyznę i umieścili go w policyjnym areszcie. 27-latek był pijany, miał 1,7 promila alkoholu w organizmie. W toku prowadzonych czynności okazało się, że zatrzymany włamywacz odpowiedzialny jest także za kradzież markowego alkoholu, której dokonał w listopadzie ubiegłego roku, a powstałe straty wyceniono na blisko 600 złotych.

27-latek przyznał się do postawionych mu zarzutów. Niebawem o jego losie zadecyduje sąd.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Tyci
17 stycznia, 2019 14:24

Każdy realizuje swoje potrzeby jak może. Jeśli się włamał z 1,7 promila, to jaki potencjał miałby na trzeźwo? 🙂

- Reklama -

Ostatnie artykuły