wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Policjanci zabezpieczyli ponad kilogram marihuany

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci z wydziału kryminalnego jasielskiej komendy zatrzymali mężczyznę w związku z posiadaniem narkotyków. W wyniku przeszukania ujawnili u 27-latka marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut. Przyznał się do popełnienia przestępstwa.

Wczoraj policjanci z jasielskiej komendy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 27-letni mieszkaniec gminy Jasło posiada niedozwolone środki narkotyczne. Policyjne ustalenia potwierdziły się. W wyniku przeszukania, funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli 1225 gramów marihuany.     

27-latek został zatrzymany. Złożył wyjaśnienia i przyznał się do zarzutu posiadania narkotyków. Decyzją prokuratora zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. 


ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Pigmej
18 października, 2019 16:24

Powinni dostać przynajmniej 25 lat za kratkami za uszczuplanie dochodów z akcyzy. Jakiś mądry urzędnik powinien policzyć ile litrów wódy się nie kupi mając ponad kilogram trawy. Gdyby nie zielsko wydawali by na alkohol zasilając budżet państwa, a tak to co? Kto na tym zarobi?

- Reklama -

Ostatnie artykuły