wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Policjanci z Tarnowca pomogli kobiecie leżącej na chodniku

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci z Tarnowca pomogli kobiecie, która leżała na chodniku. Mundurowi udzielili jej pierwszej pomocy i towarzyszyli jej do czasu przyjazdu karetki pogotowia.

Asp. Janusz Jaworski oraz st. sierż. Bartłomiej Kluk na co dzień pełnią służbę w Posterunku Policji w Tarnowcu. Wczoraj podczas patrolowania tej miejscowości zauważyli osobę leżącą na chodniku. Funkcjonariusze natychmiast do niej podjechali. Okazało się, że na chodniku leżała kobieta. 61-latka nie mogła wstać, traciła przytomność, uskarżała się na silny ból głowy. Była wystraszona i roztrzęsiona. Kobieta była trzeźwa.

Oświadczyła, że leczy się na nadciśnienie, bardzo źle się poczuła i upadła. Miała problemy z oddychaniem. Policjanci niezwłocznie udzielili jej pierwszej pomocy medycznej i wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe. Mieszkanka gminy Tarnowiec, będąc pod opieką funkcjonariuszy, uspokoiła się i poczuła bezpieczna. Mundurowi byli przy kobiecie cały czas, aż do przyjazdu karetki pogotowia, monitorując jej czynności życiowe.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły