wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Policja znalazła go w mieszkaniu. Miał liczne rany cięte na ciele

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności uszkodzenia ciała 64-letniego mieszkańca Jasła. Mężczyzna został znaleziony przez funkcjonariuszy w mieszkaniu, miał liczne rany cięte na ciele. Pokrzywdzony został przewieziony do jasielskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wczoraj po godzinie 12, policjanci z jasielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego interweniowali w jednym z bloków na osiedlu Sikorskiego w Jaśle. Według zgłoszenia, na klatce schodowej miał leżeć nietrzeźwy mężczyzna. Funkcjonariusze potwierdzili tę informację. Na miejscu zastali nietrzeźwego 84-latka.

Podczas tych czynności, policjanci zwrócili uwagę na uchylone drzwi do jednego z mieszkań. Po wejściu do środka zauważyli leżącego na łóżku 64-latka, który posiadał liczne rany cięte na ciele. Funkcjonariusze natychmiast udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy i zajęli się nim do czasu przybycia załogi karetki pogotowia. Pokrzywdzony trafił do jasielskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.   

W mieszkaniu funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. 84-latek podejrzewany o uszkodzenie ciała został zatrzymany w policyjnym areszcie. 

W sprawie trwają dalsze czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności zdarzenia. 

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły