wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Policja w Jaśle złapała złodzieja roweru

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci z wydziału kryminalnego odzyskali rower, którego kradzież kilka dni temu zgłosił mieszkaniec Jasła. Zarzuty w tej sprawie usłyszał 19-letni jaślanin.

Do kradzieży doszło w ubiegłym tygodniu, na ulicy Floriańskiej w Jaśle. W środę, 26 maja, właściciel pozostawił rower przy budynku mieszkalnym bez żadnego zabezpieczenia. Następnego dnia zorientował się, że jednoślad został skradziony i zawiadomił o tym policję. Poszkodowany nie posiadał żadnych dokumentów na podstawie, których można było zidentyfikować skradziony pojazd. 

Policjanci Wydziału Kryminalnego jasielskiej komendy ustalili okoliczności zdarzenia i podjęli działania zmierzające do zebrania śladów i dowodów pomocnych w wykryciu sprawcy. Na podstawie zgromadzonych informacji oraz zebranego materiału dowodowego funkcjonariusze wytypowali podejrzanego. Podczas czynności odzyskali także skradziony rower, który znajdował się w jednym z lombardów na terenie Krosna.  Podejrzany w sprawie 19-letni jaślanin usłyszał wczoraj zarzut kradzieży i przyznał się do popełnionego przestępstwa. 

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły