wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Policja Jasło. Kradł kosze na śmieci, kratki ściekowe

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci z zespołu dochodzeniowo-śledczego jasielskiej komendy, aktem oskarżenia zakończyli dochodzenie w sprawie kilkunastu kradzieży, które miały miejsce na terenie Jasła. Podejrzany w sprawie mężczyzna przyznał się do postawionych mu zarzutów. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z jasielskiej komendy zakończyli postępowanie w sprawie kradzieży koszy na śmieci oraz metalowych wkładów do koszy. Sprawa miała swój początek w styczniu tego roku. Policjanci otrzymywali wiele zgłoszeń i zawiadomień dotyczących kradzieży plastikowych pojemników na śmieci oraz metalowych wkładów. W kilku przypadkach w wyniku szybkiej reakcji policjantów oraz prawidłowej postawie świadków zdarzenia, sprawca został zatrzymany na gorącym uczynku. To 57-letni mieszkaniec Jasła. 

Policjanci po zatrzymaniu głównego podejrzanego w sprawie kradzieży, gromadzili i analizowali materiał dowodowy. W trakcie trwającego dochodzenia udowodnili 57-latkowi kradzież siedmiu plastikowych pojemników na odpady oraz czterech melatowych wkłądów do koszy na śmieci. Ustalili także, że mieszkaniec Jasła ma na swoim koncie także inne czyny przestępcze. Mianowicie jest odpowiedzialny za kradzież sześciu kratek ściekowych z myjni samochodowej oraz kradzież roweru.  

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, śledczy przedstawili mężczyźnie zarzuty kradzieży. 57-latek przyznał się do winy.

W minionym tygodniu policjanci sporządzili akt oskarżenia. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły