wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Podejrzany o zasztyletowanie matki i ranienie ojca usłyszał zarzuty

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem oraz zarzut usiłowania zabójstwa usłyszał 20-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn. Sąd Rejonowy w Jaśle zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

18 października policja interweniowała w domu w Sławęcinie, w którym doszło do rodzinnej tragedii. Według naszych informacji młody mężczyzna zasztyletował własną matkę, zadając jej kilkadziesiąt ran nożem. Następnie zaatakował ojca, który przeżył, jednak w wyniku odniesionych ran wymagał pilnej hospitalizacji.

Dziś, w Prokuraturze Rejonowej w Jaśle, młody mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem oraz zarzut usiłowania zabójstwa. 20-latek nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień.

Prokurator wystąpił z wnioskiem do Sądu Rejonowego w Jaśle o tymczasowy areszt dla podejrzanego. Sąd przychylił się do wniosku i aresztował mieszkańca gminy Skołyszyn na 3 miesiące.

Zgodnie z art. 148 § 2 pkt 1 Kodeksu karnego „kto zabija człowieka ze szczególnym okrucieństwem, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 15 albo karze dożywotniego pozbawienia wolności”.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły