wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Piraci drogowi stracili prawa jazdy i dostali 2500 zł mandatu

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Podczas minionego weekendu policja zatrzymała na terenie powiatu jasielskiego dwóch piratów drogowych. Kierowcy drastycznie przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Kierowca samochodu jechał z prędkością 131 km/h, a motocyklista miał aż 155 km/h. Obaj zostali ukarani wysokimi mandatami i punktami karnymi. Stracili także prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

W piątek po godz. 18 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle kontrolowali prędkość kierujących pojazdami, którzy poruszali się drogą krajową nr 73. O godz. 18.20 na ul. Mickiewicza w Jaśle zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Audi, który w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, poruszał się z prędkością aż 131 km/h.

Piraci drogowi stracili prawa jazdy i dostali 2500 zł mandatu
KPP Jasło

Następnie w niedzielę również po godz. 18 dokonywali pomiarów prędkości na ul. Dukielskiej w Nowym Żmigrodzie. O godz. 18.30 ujawnili kierującego motocyklem marki Suzuki, który poruszał się z prędkością 155 km/h, przekraczając tym samym dopuszczalną prędkość o 105 km/h.

W związku z popełnionymi wykroczeniami 26-latek oraz 36-latek zostali ukarani przez funkcjonariuszy wysokimi mandatami w kwocie 2500 zł, a na ich konto trafiło po 15 punktów karnych. Ponadto mundurowi zatrzymali mężczyznom prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły