wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Piknik wojskowy w Jaśle. Zobacz video relację!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Dziś w Jaśle odbył się piknik wojskowy podczas którego można było zapoznać się z wojskowymi pojazdami, czołgami i wojskowym wyposażeniem. Podczas pikniku promowano Dobrowolną Zasadniczą Służbę Wojskową. Zachęcamy do obejrzenia video relacji i subskrypcji naszego kanału na YouTube.

Święto Wojska Polskiego wypada 15 sierpnia (w poniedziałek). Piknik wojskowy jest wydarzeniem towarzyszącym temu świętu podobnie jak Memoriał im. mjra Henryka D obrzańskiego „Hubala”, który odbędzie się 14 sierpnia (niedziela) o godz. 16.00 na łąkach Hubalowych w Jaśle.

Autorem materiału video jest Wojciech Makoś.

- Reklama -

Podobne artykuły

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Subskrybuß
15 sierpnia, 2022 22:19

Czołgi na ulicach Jasła zawsze są mile widziane! Prawda?

Czołgi rozjeżdżają Jasło
13 sierpnia, 2022 22:15

Czy kostka brukowa na jasielskim rynku wytrzyma czołgi i rosomaki? Ile tak naprawdę kosztuje ta pseudo promocja polskiego wojska? Jak widać myślących z wyobraźnią nie ma. Nic nowego…

Johny
14 sierpnia, 2022 11:48

Czołgi i KTO sa tak skonstruowane by miały jak najmniejszy nacisk na centymetr kwadratowy, a więc pierwsza lepsza dwuosiowa ciężarówka ma podobny nacisk punktowy jak i te pojazdy wojskowe.

Po drugie sprzęt przyjechał na „niskopodwoziówce”, która jeszcze bardziej rozklada nacisk osi na jezdnie.

Pierw poczytaj, później się wypowiadaj.

Po trzecie bardzo fajny event, dzieci miały frajde, baa rodzice też. Poza tym budowanie potrzeby wstapienia do armii w Polskim narodzie jest równie potrzebne bo zgniła śliwko nie będzie miał cie kto bronić jak ci zamkną granice przed ucieczką za granice w czasie wojny.

ssa
14 sierpnia, 2022 20:10

A idiota dodaje chory komentarz

vita
14 sierpnia, 2022 21:47
Odpowiedź na  ssa

Zawsze są tacy, którym nic nie pasuje. Zawsze znajdzie się jakiś powód do krytyki, prawda? A ten piknik wojskowy przyciągnął uwagę wielu ludzi i być może ktoś z odwiedzającej młodzieży wybierze dla siebie taką drogę zawodową. Mój 4-letni dzieciak szalał ze szczęścia na widok żołnierzy, maszyn i czołgów.

- Reklama -

Ostatnie artykuły