wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Pijany 42-latek bez prawa jazdy zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci z wydziału ruchu drogowego interweniowali wobec nietrzeźwego kierującego, który w wyniku przekroczenia dozwolonej prędkości, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie. 42-latek nie posiadał uprawnień do kierowania i miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Odpowie także za kierowanie pojazdem nieubezpieczonym i niedopuszczonym do ruchu.

Wczoraj przed godz. 20, policjanci z wydziału ruchu drogowego realizowali zadania związane z kontrolą prędkości na ulicy Św. Jana z Dukli w Jaśle. Ich uwagę zwrócił jadący w kierunku Nowego Żmigrodu osobowy nissan. Kierujący samochodem mężczyzna mijając policjantów, nacisnął mocno na pedał gazu i gwałtownie przyspieszył. Policjanci natychmiast użyli laserowego miernika prędkości, który wykazał, że kierujący przekroczył prędkość o 34 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem mundurowi włączyli sygnały uprzywilejowania i pojechali za nissanem, aby zatrzymać go do kontroli. 

Siedzący za kierownicą nissana mężczyzna, na łuku drogi, stracił panowanie nad samochodem, zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie. Szybko okazało się, że był pijany. Alkomat wskazał w jego organizmie 2,3 promila alkoholu. Podczas kontroli okazało się, że 42-latek ma zatrzymane prawo jazdy, a samochód którym kierował, nie jest dopuszczony do ruchu i nie posiada ubezpieczenia. 

Za popełnione przestępstwo oraz wykroczenia mężczyźnie grożą surowe konsekwencje. 

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły