wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Pierwszy turniej International Judo League za nami

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Rozpoczęła się kolejna edycja International Judo League! Jak co roku liga rozpoczęła sie Memoriałem Pawła Pytlińskiego zorganizowanym przez TS Wisłę Kraków.

Swoje zgłoszenie potwierdziło 500 zawodników z całej Polski i zagranicy.

Oczywiście nie mogło zabraknąć naszego klubu i zawodników, którzy reprezentowali nas i nasze miasto w liczbie dwudziestu dwóch osób.

W klasyfikacji generalnej nasi zawodnicy zdobyli dwa złote, trzy srebrne i trzy brązowe medale.

Na najważniejszym miejscu na podium, w swoich kategoriach wagowych stanęły Blanka Zbylut i Aleksandra Sieńkowska. Srebrne medale na zakończenie swoich zmagań otrzymali Mateusz Kluszczyk, Oliwia Ulaszek, Kornelia Mikrut, a na trzecim miejscu zawody zakończył Patryk Zawadzki, Filip Burda, Norbert Woźniak, i Oliwier Bęben.

Pozostałym naszym reprezentantom czyli Gabrysia Jaracz, Wojtek Jaracz, Błażej Woźniak, Kacper Maciuszczak, Mikołaj Olchawa, Weronika Ulaszek, Jagoda Dzik, Radek Bęben, Lena Kozek, Lena Gunia Julka i Mateusz Zagórscy nie udało im sie przejść eliminacji mimo dobrych walk. Cieszy też fakt, że wartości Fair Play naszym zawodnikom nie są obce co pokazała Oliwia Ulaszek, która otrzymała nagrodę za uczciwą postawę w czasie zawodów przyznając się na własną niekorzyść do pomyłki podczas walki o złoto.

Drugi dzień to tradycyjne treningi międzyklubowe, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem i wpływają na rozwój sportowy młodych zawodników.
Bardzo cieszymy się z osiągnięć naszych zawodników i czekamy na kolejne, a będzie to możliwe bo już 2 marca IJL zagości w Jaśle, na które serdeczne zapraszamy!

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły