Pierwsi zwycięzcy III edycji konkursu FOTOeye

Najlepsze jasielskie zdjęcia marca

0
Wieczorna panorama Jasła - Antoni Kostyra

Nagrodę miesiąca (100 zł) w konkursie na „Zdjęcie marca” otrzymuje Antoni Kostyra, autor zdjęcia przedstawiającego wieczorną panoramę Jasła. Komisja przyznała dodatkowe wyróżnienie za zdjęcie „Pałac Sroczyńskich” autorstwa Anisy.

Pałac-Sroczyńskich-Anisa
Pałac Sroczyńskich – Anisa

Tytuł najlepszego “Zdjęcia marca”, zdaniem Internautów, otrzymuje zdjęcie pt. „Lodowisko Jasło”, autorstwa Pawła Rączki, które w głosowaniu internetowym otrzymało największą liczbę głosów.

Lodowisko Jasło - Paweł Rączka
Lodowisko Jasło – Paweł Rączka

Przypominamy, że konkurs fotograficzny „Jasło FOTOEye” trwa 8 miesięcy (od 1 marca do 31 października br.) i prowadzony jest w oparciu o regulamin konkursu. Podzielony jest on na dwa etapy. W pierwszym etapie wybierane są zdjęcia miesiąca (jedno zdjęcie wybiera komisja konkursowa, a drugie wybierane będzie w głosowaniu Internautów). W drugim etapie komisja konkursowa wybiera zdjęcie roku (3 miejsca) spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu zdjęć oraz 5 wyróżnień (po 1 w każdym obszarze tematycznym).

Co miesiąc można dokonywać zgłoszeń do konkursu na najlepsze zdjęcie miesiąca. Każde zgłoszenie powinno zawierać wypełniony formularz zgłoszeniowy, oświadczenie autora oraz max. 10 zdjęć (2 w danym obszarze tematycznym).

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Źródło: Urząd Miasta w Jaśle

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments