wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Pełen miłości koncert dla Mam w Jasielskim Domu Kultury

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W Jasielskim Domu Kultury odbył się koncert z okazji Święta naszych kochanych Mam. Można było usłyszeć najpiękniejsze polskie i zagraniczne utwory muzyczne w wykonaniu utalentowanych młodych artystów.

Piosenki dedykowane Mamom, często rozpalają nasze serca, przynosząc radość i łzy wzruszenia. Zaśpiewane specjalnie na tę okazję, wyrażają wdzięczność za matczyną dobroć i troskę. Niejednokrotnie przypominają nam cudowne chwile, wspólnie spędzone z Mamą.

Do takich chwil można było wracać pamięcią przez cały koncert ,,Najpiękniejszych Przebojów dla Mam” w Jasielskim Domu Kultury. Młodzi artyści, wierszem i piosenką podziękowali wszystkim Mamom za trud jaki wkładają w wychowanie i codzienną miłość.

Na scenie wystąpili: Maria Burekowska, Magdalena Górska, Małgorzata Nowicka, Jan Baciak, Mikołaj Majda, Joanna Stojek, Maciej Marciniec, Jan Baciak, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia i Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle pod dyrekcją Piotra Dudy, a także Jazz off Combo pod dyrekcją Wojciecha Nowickiego.

ŹródłoJDK
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły