wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

PCK w Jaśle wspiera potrzebujących

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Żywność unijna Fead

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Jaśle w miesiącu lutym i marcu 2020 r. wydawał żywność unijną FEAD dla około 1.000 osób z terenu Miasta i Gminy Jasło. Wydawaliśmy takie artykuły spożywcze jak: olej, żółty ser, cukier, ryż, makaron,konserwy drobiowe, kasza gryczana, koncentrat pomidorowy,groszek konserwowy z marchewką,fasolę konserwową,filet z makreli w puszce, mleko itp. Osoby, które otrzymują od nas żywność kierowane są przez pracowników socjalnych MOPS i GOPS w Jaśle. Na obecny czas w związku z panującą pandemią wstrzymano wydawanie żywności do odwołania.

Wielkanocna Pomoc

Wzorem ubiegłych lat Polski Czerwony Krzyż w Jaśle przygotował 70 paczek ze świątecznymi produktami, które trafią przed Wielkanocą do najbardziej potrzebujących – ludzi starszych, chorych i samotnych. Osoby do paczek typowali pracownicy socjalni MOPS Jasło.

Korzystając z okazji: Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Jaśle pragnie złożyć życzenia świąteczne: pracownikom PCK, członkom Zarządu, wolontariuszom jak również instytucjom współpracującym z Polskim Czerwonym Krzyżem, mieszkańcom miasta Jasła i powiatu jasielskiego:

Życzymy Państwu, aby nadchodzące Święta Wielkanocne napełniały Wasze serca radością i nadzieją, a chwile spędzone w gronie najbliższych dodawały otuchy i pozwoliły przezwyciężyć panujące trudności – NIECH NIE OPUSZCZA NAS BLASK NADZIEI ZMARTWYCHWSTANIA.

Krystyna Długosz – kierownik OR PCK w Jaśle

- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -

Ostatnie artykuły