wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Pasja Hair & Beauty – Jasło: Depilacja laserowa – fakty i mity

- Reklama -

Jak zapewne już dobrze wiecie jesteśmy salonem, w którym możecie trwale usuwać niechciane owłosienie! Koniec z golarkami, podrażnieniami po goleniu lub wosku, wrastającymi włoskami, odbarwieniem skóry spowodowanym ciemnym owłosieniem. Z nami wszystkie Twoje problemy znikną, a Ty będziesz mógł/mogła cieszyć się gładką skórą!

Przygotowałyśmy dla Was fakty i mity, aby całkowicie rozwiać Wasze wątpliwości!

Mit: Depilacja laserowa jest niebezpieczna dla naszej skóry

Fakt: Zabieg uznawany jest za całkowicie bezpieczny. Światło lasera oddziałuje bezpośrednio na mieszek włosa, nie naruszając przy tym delikatnego naskórka, może więc być stosowany w miejscach szczególnie wrażliwych na podrażnienia, takich jak pachy, bikini, górna warga.

Mit: Depilacja laserowa jest bolesna

Fakt: Odczuwanie bólu jest sprawą bardzo indywidualną. Każdy człowiek ma inny próg bólu. Zabieg uznawany jest przeważnie za całkowicie bezbolesny, powodujący co najwyżej chwilowy dyskomfort lub ciepło.

Pasja Hair & Beauty - Jasło: Depilacja laserowa - fakty i mity

Mit: Wystarczy jeden zabieg

Fakt: Ze względu na różne tempo wzrostu włosów na naszej skórze, do całkowitego usunięcia konieczne jest przeprowadzenie kilku zabiegów. W czasie zabiegu niszczone są włosy, pozostające w fazie wzrostu. Laser nie działa na włosy w fazie przejściowej, ani w fazie spoczynku. Dlatego też, aby usunąć całe owłosienie, potrzebne jest od 5 do 6 zabiegów.

Mit: Laser nie działa na wrastające włosy

Fakt: Laser działa tak samo skutecznie na włosy wrastające, jak i te rosnące w prawidłowy sposób. Depilacja laserowa jest wręcz najlepszym rozwiązaniem dla Pacjentek, które mają problem z wrastającymi włoskami.

Mit: Po zabiegu możemy się opalać

Fakt: Podobnie jak przed, tak i po zabiegu musimy przez chwilę trzymać się pewnych zasad, np. nie powinniśmy opalać się przynajmniej przez 3 tygodnie. Przez ten okres należy zabezpieczać skórę przed działaniem promieni słonecznych, stosując kremy z wysokimi filtrami (UV).

Zapraszamy do rejestracji swojej wizyty: 509 627 690

- Reklama -
Pasja Hair & Beauty
Pasja Hair & Beautyhttps://pasja.pro/
Nazwa salonu odzwierciedla zamiłowanie do dawania ludziom możliwości poznania ich wewnętrznego piękna, podkreślenia ich naturalnych walorów, sprawiania by odbicie w lustrze promieniało szczęściem i dawało satysfakcją z bycia sobą.
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments