wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Oryginalne rozwiązanie, którym przyciągniesz spojrzenia

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Nowa torebka? Interesująca fryzura, a może… zupełnie coś innego? Oto propozycje, dzięki którym wyróżnisz się z tłumu. Bądź sobą i podkreśl swoją wyjątkowość, niezależnie od tego, co planujesz robić.

Zmień kolor swoich oczu w kilka sekund

Gdy zmiany we fryzurze, makijażu czy ubiorze to za mało, możesz zdecydować się na zmianę koloru Twojej tęczówki. Oczywiście niepotrzebna tu będzie żadna operacja, a jedynie założenie odpowiednich soczewek. To one będą w naturalny sposób imitować inną barwę oczu. Możesz zdecydować się na przykład na soczewki niebieskie, które występują w wielu odcieniach. Twoje oczy mogą więc stać się intrygująco szare, niebieskie niczym morze, a także na tyle intensywne, że w wygodny sposób wykorzystasz je jako element stroju np. na Halloween. Oczywiście w grę wchodzą także inne kolory, a nawet wzory.

Wystarczy, że zakupisz soczewki kosmetyczne w sklepie internetowym BezOkularow.pl, a następnie założysz je według wytycznych producenta. W ten sposób w kilka chwil odmienisz swój wizerunek.

Bezpieczeństwo Twoich oczu jest najważniejsze

Zanim sięgniesz po jakiekolwiek soczewki kontaktowe, musisz pamiętać o tym, że bezpieczeństwo Twojego wzroku jest najważniejsze. Dlatego bardzo istotne, by soczewki pochodziły ze sprawdzonego miejsca, jak właśnie sklep BezOkularow.pl. To tam, bez konieczności stania w długich kolejkach, w dogodnej dla siebie porze dnia i nocy, możesz wybrać soczewki idealne dla Ciebie. Dodatkowo możesz nieco zaoszczędzić, ponieważ dostępne w ofercie soczewki kontaktowe nierzadko sprzedawane są w cenach niższych niż w sklepach stacjonarnych. Kupujesz więc wygodnie i nie ponosisz większych niż w innych miejscach wydatków na zakupy.

Soczewki kontaktowe a wada wzroku

Czy muszę mieć wadę wzroku, by móc korzystać z soczewek kontaktowych? Wielu z nas zadaje sobie to pytanie. Mamy jednak dla Ciebie dobrą wiadomość. Z soczewek kontaktowych mogą korzystać osoby, których wzrok nie wymaga korekcji. Pamiętaj jednak, że muszą to być odpowiednio dobrane soczewki zerówki. W żaden sposób nie ingerują one w jakość widzenia. Co więcej, nie powodują one, że np. mogłaby pojawić się wada wzroku. Dlatego możesz z nich korzystać, kiedy tylko zechcesz i sprawiać, by kolor Twych oczu zmienił się dosłownie w minutę.

Twój kolor oczu a kolor soczewek

Masz wątpliwości, jak dobrać idealny kolor soczewek? Jeżeli masz jasną tęczówkę, możesz użyć wzmacniających kolor soczewek kontaktowych. W ten sposób – w połączeniu z Twoim podstawowym kolorem – soczewki kontaktowe będą prezentować się bardzo naturalnie.

Zależy Ci na radykalnej przemianie? Postaw na soczewki odbiegające wyraźnie od pierwotnego koloru oczu, a przekonasz się, że nawet bliscy znajomi nie będą pewni, czy to naprawdę Ciebie widzą.

Kiedy korzystać z kolorowych soczewek kontaktowych?

W sklepie internetowym BezOkularow.pl znajdziesz wiele różnych soczewek kontaktowych kolorowych – soczewki o mniej jaskrawych barwach sprawdzą się na co dzień, np. do pracy. Jeżeli wybierasz soczewki w dość intensywnych kolorach, warto z nich skorzystać np. gdy wybierasz się na imprezę lub inne ciekawe wydarzenie. Wówczas podkreślisz nimi swoją osobowość.

Tego rodzaju rozwiązanie to doskonała opcja, gdy chcesz nieco odmienić swój wygląd. Pamiętaj jednak, że bardzo istotną kwestią jest dbanie o soczewki kontaktowe. Jeżeli akurat nie wybrałeś soczewek jednorazowych, lecz te do wielokrotnego użytku, musisz stosować pielęgnację taką jak w przypadku klasycznych soczewek przeznaczonych do korekcji wady wzroku. Z tego względu musisz zatroszczyć się o odpowiednie akcesoria, które umożliwią Ci właściwą dezynfekcję i dbanie o Twoje soczewki kontaktowe.

- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -

Ostatnie artykuły