wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Odpowiedzą za zniszczenie osobowego bmw i smartfona

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci z Posterunku Policji w Tarnowcu ustalili sprawców zniszczenia osobowego bmw i smartfona, do którego doszło końcem marca. Straty powstałe w wyniku zdarzenia oszacowano na blisko 10 tysięcy złotych. Sprawcom grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

24 marca po godz. 21, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie z prośbą o interwencję w Łubnie Opacym, gdzie dwóch mężczyzn miało dokonać uszkodzenia samochodu bmw i iphone’a. Sprawcy skakali i kopali w samochód oraz telefon. Podczas niszczenia tych rzeczy posługiwali się metalowa rurką.

Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze z Posterunku Policji w Tarnowcu, którzy zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny i ustalili przebieg zdarzenia. Suma strat powstałych wskutek zniszczeń wyniosła 9500 zł.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił policjantom na ustalenie odpowiedzialnych za to przestępstwo. Sprawcami okazali się dwaj mężczyzni w wieku 22 i 25 lat, którzy są mieszkańcami powiatu jasielskiego. Mężczyźni zostali zatrzymani. Został im już przedstawiony zarzut zniszczenia mienia, do którego się przyznali i złożyli wyjaśnienia.

Za popełnienie przestępstwa z art. 288 §1 kk grozi im kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły