Bogdan Rzońca
Bogdan Rzońca

Powiat Jasielski uzyskał środki od Wojewody Podkarpackiego na likwidację skutków klęsk żywiołowych. Dzięki temu jeszcze przed końcem roku dodatkowo udało się poprawić stan czterech dróg w powiecie.

Dzięki uzyskanym środkom finansowym od Wojewody Podkarpackiego udało się przeprowadzić remonty czterech dróg powiatowych. Na trzech drogach: Nr 1313R Jasło – Błażkowa – Jodłowa w km 12+740 – 13+090 w miejscowości Błażkowa, Nr 1883R Dębowiec – Zarzecze w km 0+900+1 – 200 w miejscowości Zarzecze oraz Nr 1884R Łężyny – Łajcse w km 0+000 – 0+800 , wykonano remont polegający na wykonaniu warstwy profilowej oraz wiążąco-ścieralnej, uzupełnieniu poboczy, uzupełnieniu nawierzchni na zjazdach, oczyszczaniu rowów i przepustów. Remont drogi Nr 1838 Bieździedza – Sowina – Januszkowice w km 3+ 490 – 4+690 w miejscowości Sowina objął dodatkowo likwidację przełomów.

Promesa Adam Pawluś - Moje Jasło

Adam Pawluś, Starosta Jasielski szczególne słowa podziękowania skierował do Bogdana Rzońcy, Posła na Sejm RP. Wskutek jego interwencji u Joachima Brudzińskiego, Ministra Spraw Wewnętrznych, środki przyznane na remont drogi Krempna – Grab, którego nie udało się przeprowadzić, można było odzyskać i przeznaczyć na opisane powyżej zadania.

Promesa Adam Pawluś - Moje Jasło

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrypcje  
Powiadom o