wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Obchody 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja w Jaśle. Będą utrudnienia w ruchu

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta na obchody 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Zachęcamy do zabrania ze sobą polskich flag narodowych.

Uroczystości rozpoczynają się na jasielskim rynku mszą św. w intencji Ojczyzny o godz. 10, po czym nastąpi przemarsz do parku miejskiego. Na trasie pochodu odbędzie się składanie kwiatów i oddanie honorów pod tablicą upamiętniającą 200 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. O godz. 11.30 po hymnie państwowym i apelu pamięci przemówienie okolicznościowe wygłosi Burmistrza Miasta Jasła. Po oficjalnych uroczystościach (ok.11.45) zapraszamy na program artystyczny przygotowany przez Prywatną Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Jaśle.

Utrudnienia w ruchu w Jaśle

W związku z organizacją miejskich obchodów 3 Maja w godzinach 9.30 – 11.30 nastąpi czasowe wyłączenie z ruchu wybranych odcinków ulic:

  • ul. Rynek od skrzyżowania z ul. Jana Pawła II do skrzyżowania z ul. P. Skargi;
  • ul. Rynek od skrzyżowania z ul. P. Skargi do skrzyżowania z ul. Kościuszki;
  • ul. Kazimierza Wielkiego od skrzyżowania z ul. Szajnochy do skrzyżowania z ul. Rynek;
  • ul. Kościuszki od skrzyżowania z ul. Rynek do skrzyżowania z ul. Igielną.

Dodatkowo w związku z planowanym uroczystym pochodem do parku miejskiego w godzinach 11.10 – 11.30 nastąpi czasowe wyłączenie z ruchu ulic: Rynek – Kościuszki – Kołłątaja – Sobieskiego – Park Miejski.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły