wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Na ulice Jasła wyszli mężczyźni z kwiatami

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Dzisiaj 8 marca, z okazji Dnia Kobiet, wczesnym rankiem na ulicach Jasła i w jasielskich sklepach pojawili się mężczyźni rozdający jaślankom kwiaty. Spontaniczna akcja spotkała się z dużym zaskoczeniem i radością obdarowanych Pań.

Dzień Kobiet jest wyjątkowym świętem, w którym możemy okazać płci pięknej jak bardzo jest dla nas ważna. Kobiety nie są już tylko strażniczkami domowego ogniska, ale spełniają także szereg innych społecznych funkcji, często radząc sobie lepiej niż mężczyźni. Poza wrażliwością i pięknem do kobiecych atrybutów należy także siła, dzięki której każda kobieta potrafi otoczyć opieką i zapewnić bezpieczeństwo najbliższym.

To wyjątkowy dzień, który przypomina o niezwykłej sile, mądrości i delikatności kobiet. Dla Was wszystkich – moc serdeczności!

– Wojciech Zając
Na ulice Jasła wyszli mężczyźni z kwiatami

Inicjatorem akcji był Wojciech Zając, który razem z Piotrem Samborskim, Krzysztofem Betlejem i Robertem Wójcikiem rozdał Jaślankom ponad 300 tulipanów.   

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły