wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Michał Szpak: „Żyjemy w jednym z najbardziej homofobicznych krajów w Europie”

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Michał Szpak nagrał nowy utwór z gościnnym udziałem Barbary Wrońskiej. Promując go na Facebooku wykorzystał okazję do zamanifestowania swoich poglądów. Według artysty żyjemy w jednym z najbardziej homofonicznych krajów w Europie.

Żyjemy w jednym z najbardziej homofobicznych krajów w Europie podczas gdy inne państwa uznają równość wszystkich niezależnie od rasy, wyznania, orientacji czy przynależności do jakiejkolwiek grupy

- Reklama -

Michał Szpak ma nadzieję, że rozpoczęty projekt będzie wyrazem wsparcia dla wolności i szeroko rozumianego równouprawnienia.

Czy Michał Szpak odkrył artystyczną bratnią duszę?

Michał bardzo ciepło wypowiadał się o Barbarze Wrońskiej, z którą nagrał wspólny teledysk. Bez wątpienia mamy do czynienia z dwojgiem wspaniałych artystów, których wokal głęboko zapada w pamięć.

Wszystkim Nam życzę wolności, ZANIM… 🤘🏼Żyjemy w jednym z najbardziej homofobicznych krajów w Europie podczas gdy…

Opublikowany przez Michała Szpaka Sobota, 30 maja 2020

To jest niezwykle ciekawa sytuacja i dowód na to że jeśli się tylko chce i jest się zdecydowanym to nie ma rzeczy niemożliwych. Pamiętam kiedy pierwszy raz usłyszałem Barbarę wtedy poczułem że chce z tą kobietą zrobić coś niezwykłego, pisanego językiem muzyki!

Propozycja współpracy padła spontanicznie

Razu pewnego nieopodal mojej chaty natknąłem się na Basię która jechała ze swoim bobasem na spacerze, nie oszczędziłem sobie ciepłych słów i zapytałem czy nie chciałaby kiedyś wspomóc mnie swoim spojrzeniem na muzykę, później był jeszcze szalony koncert, aż pewnego dnia zadzwoniła i zapytała Szpaku nie chciałbyś duetu ?

Michał Szpak nieustannie rozwija się artystycznie i szuka nowych dróg. Każdy duet to eksperyment, ale przecież bez eksperymentów świat nie posuwałby się do przodu. Bez względu na poglądy życzymy mu sukcesu!

- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Robert
22 sierpnia, 2022 17:53

Cymbał mówi z doświadczenia . Jak widzę taki twór ja szpak to trudno nie być homofobem

- Reklama -

Ostatnie artykuły