15.2 C
Jasło
23 września 2020, środa

Michał Szpak: „Żyjemy w jednym z najbardziej homofobicznych krajów w Europie”

Wyróżnione

Dlaczego warto zdecydować się na szkolenia winiarskie dla firm?

Wyjazd integracyjny bądź spotkanie pracownicze to sposobność do lepszego poznania współpracowników. Niestety często zdarza się, iż jego forma jest nudna i niezachęcająca....
Redakcja Moje Jasło
Redakcja Moje Jasłohttps://mojejaslo.pl/
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Michał Szpak nagrał nowy utwór z gościnnym udziałem Barbary Wrońskiej. Promując go na Facebooku wykorzystał okazję do zamanifestowania swoich poglądów. Według artysty żyjemy w jednym z najbardziej homofonicznych krajów w Europie.

Żyjemy w jednym z najbardziej homofobicznych krajów w Europie podczas gdy inne państwa uznają równość wszystkich niezależnie od rasy, wyznania, orientacji czy przynależności do jakiejkolwiek grupy

Michał Szpak ma nadzieję, że rozpoczęty projekt będzie wyrazem wsparcia dla wolności i szeroko rozumianego równouprawnienia.

Czy Michał Szpak odkrył artystyczną bratnią duszę?

Michał bardzo ciepło wypowiadał się o Barbarze Wrońskiej, z którą nagrał wspólny teledysk. Bez wątpienia mamy do czynienia z dwojgiem wspaniałych artystów, których wokal głęboko zapada w pamięć.

Wszystkim Nam życzę wolności, ZANIM… 🤘🏼Żyjemy w jednym z najbardziej homofobicznych krajów w Europie podczas gdy…

Opublikowany przez Michała Szpaka Sobota, 30 maja 2020

To jest niezwykle ciekawa sytuacja i dowód na to że jeśli się tylko chce i jest się zdecydowanym to nie ma rzeczy niemożliwych. Pamiętam kiedy pierwszy raz usłyszałem Barbarę wtedy poczułem że chce z tą kobietą zrobić coś niezwykłego, pisanego językiem muzyki!

Propozycja współpracy padła spontanicznie

Razu pewnego nieopodal mojej chaty natknąłem się na Basię która jechała ze swoim bobasem na spacerze, nie oszczędziłem sobie ciepłych słów i zapytałem czy nie chciałaby kiedyś wspomóc mnie swoim spojrzeniem na muzykę, później był jeszcze szalony koncert, aż pewnego dnia zadzwoniła i zapytała Szpaku nie chciałbyś duetu ?

Michał Szpak nieustannie rozwija się artystycznie i szuka nowych dróg. Każdy duet to eksperyment, ale przecież bez eksperymentów świat nie posuwałby się do przodu. Bez względu na poglądy życzymy mu sukcesu!

- Reklama -

Więcej artykułów

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły

Sierpniowa edycja konkursu zakończona

Zwycięzcą sierpniowej edycji konkursu fotograficznego Jasło FOTOEYE zostało zdjęcie „Skate-park” wykonane przez Jakuba Orłowskiego. Spośród 44 zdjęć zakwalifikowanych do konkursu komisja postanowiła...

Judy Garland w JDK: Smutne życie legendy Hollywood

Sztuką „Judy” (18 września br.) w reżyserii Sławomira Chwastowskiego Jasielski Dom Kultury rozpoczął tegoroczne XII Jesienne Spotkania z Teatrem. W tytułowej roli...