Michał Szpak w jednym z porannych programów telewizyjnych zaprezentował swój nowy singiel. Z informacji wynika, że już 7 września ukaże się drugi album studyjny Michała. Singiel nosi nazwę King Of The Season. Piosenka już zaciekawiła wielu odbiorców i fanów Michała Szpaka. Na pewno będzie to bardzo wyczekiwany album.

Link do występu Michała w Dzień Dobry TVN znajduje się TUTAJ.

Od niedawna wiemy również, że Michał Szpak wystąpi w kolejnej 9. edycji najpopularniejszego programu wokalnego w Polsce The Voice of Poland. U boku jaślanina pojawią się nowi Trenerzy – Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski. Do grona Trenerów dołącza po raz kolejny Patrycja Markowska. Zapowiada się prawdziwa rywalizacja!

Jako jaślanie jesteśmy dumni z prężnie rozwijającej się kariery Michała. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy i mamy nadzieję, że płyta King Of The Season przyniesie Michałowi tyle samo albo i więcej nagród, co album Byle Być Sobą, który uzyskał status platynowej płyty w 2015 roku.

Fot.: materiały prasowe – michalszpak.pl
Tekst: Agnieszka Sobczyk

1 KOMENTARZ

  1. Zjawiskowy głos Michała pięknie brzmi w każdej piosence, ale w tej odsłonie to coś nowego, intrygującego. Słucham King Of The Season i wraca jak bumerang – świetna muza. Przecież Michał Szpak jest Królem… i nie tylko jednego sezonu 😀 Zapowiada się piękny cały album.😍 Zapewne bedą to perełki, takie jak w Byle być Sobą. Szkoda tylko, że trzeba czekać, aż do września, ale warto, a wakacje szybko mijają więc moment i będzie wrzesień 😊
    Uwielbiam głos tego Artysty, wizerunek i piękną osobowość. Dzięki Michałowi poznalam uroki pięknego Jasła, w ubiegłym roku masy ludzi przybyły na koncert Michała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wprowadzić imię

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.