wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Mężczyzna groził pracownikom firmy repliką rewolweru i wiatrówką. Trafił do aresztu

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W Osobnicy 60-latek miał grozić bronią pracownikom firmy zbierającej odpady. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

W czwartek dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że w Osobnicy jeden z mieszkańców miał grozić dwóm mężczyznom pozbawieniem życia za pomocą broni palnej. Na miejsce interwencji natychmiast zostali skierowani policjanci.

Mundurowi ustalili, że pomiędzy agresywnym mężczyzną, a pracownikami firmy zajmującej się zbieraniem odpadów doszło do sprzeczki dotyczącej zabrania śmieci z jego posesji. W wyniku tego, 60-latek miał zacząć grozić mężczyznom pozbawieniem życia przy pomocy broni. Mundurowi na miejscu interwencji zabezpieczyli replikę rewolweru ASG oraz wiatrówkę. Mieszkaniec Osobnicy został zatrzymany, a następnie trafił do policyjnego aresztu. W momencie interwencji był nietrzeźwy. W organizmie miał ponad promil alkoholu.

Mężczyzna został już przesłuchany i przyznał się do zarzucanego mu czynu. Za popełnienie tego przestępstwa grozi mu grzywna, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły