wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

MBP w Jaśle. Wiosenne malowanie na firanie

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle przywitała kalendarzową wiosnę! Gdy nadchodzi wiosna i świat wybudza się z zimowego snu, zaczynamy szukać nowych wyzwań, przygód i kolorów. Jesteśmy bardziej radośni i uśmiechnięci. Zaczynamy częściej i chętniej wychodzić ze swoich domów, aby podziwiać piękno budzącej się przyrody.

24 marca w Klubie Czytujących Rodzin działającym przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle spotkaliśmy się, aby powitać kalendarzową wiosnę. Sprawdziliśmy kto widział jej zwiastuny, czytając wiersze i opowiadania żegnaliśmy zimę. Uczestnicy podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat zmian zachodzących w przyrodzie i stwierdzili, że wiosna kojarzy się im z wieloma pozytywnymi emocjami. Używając farb, firan i wiosennych humorów stworzyli galerię obrazów, która będzie im przypominać, że już czas pięknie się uśmiechać i wkroczyć w wiosnę z nową energią.

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły