wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Makijaż permanentny w Jaśle. Pytania i odpowiedzi

- Reklama -

Marzysz o makijażu permanentnym brwi, ale masz wiele pytań i wątpliwości? Nie ty jedna! Wiele kobiet, które odwiedzają profesjonalny gabinet po raz pierwszy, ma pewne obawy. Jednak kiedy poznasz odpowiedzi na pytania, które najbardziej cię nurtują, z radością oddasz się w ręce linergistki!

Jakie są najczęstsze pytania?

Mój makijaż będzie zbyt ciemny

Linergistka jest odpowiedzialna za dobór kolorów, które będą pasować do twojej urody i oczekiwań. Bezpośrednio po zabiegu makijaż rzeczywiście wydaje się zbyt mocny, ale nie musisz się martwić! Barwnik specjalnie jest mocniejszy, a naskórek będzie łuszczyć się przez kolejne dni. Po niespełna dwóch tygodniach makijaż będzie miał już taki kolor, jakiego się spodziewałaś.

Nie spodoba mi się kształt

Kiedy myślisz o makijażu permanentnym brwi, boisz się o kształt, tym bardziej, że makijaż ten zostanie na stałe. Jednak zanim linergistka przejdzie do naniesienia barwnika, przyjrzy się dokładnie rysom twarzy i proporcjom.

Następnie wykona rysunek, który dopiero po TWOJEJ akceptacji będzie wypełniony barwnikiem. Priorytetem będzie twoje zadowolenie i naturalny wygląd brwi.

Makijaż permanentny

Boję się, że zabieg będzie bolesny

Ponieważ makijaż permanentny brwi przypomina nieco tatuaż i wykonuje się go igłami, pytanie o poziom bólu jest jednym z najczęstszym. Przed zabiegiem stosuje się znieczulenie miejscowe, a ponieważ każda osoba ma inny próg bólu, istnieje możliwość jego ponownej aplikacji w trakcie wykonywania makijażu. Ostatecznie zabieg będzie dla ciebie bezbolesny i komfortowy.

Nie wiem, czy mogę iść do pracy po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu brwi będą opuchnięte, ale wrażenie to znika do kilku godzin. Jednak przez następne dni skóra się będzie regenerować. Zwłaszcza na początku nie możesz brwi moczyć, ani wykonywać makijażu. Nie ma żadnych przeciwwskazań do tego, byś następnego dnia mogła iść do pracy.

Obawiam się przeciwskazań do makijażu permanentnego brwi

Przeciwwskazań nie ma dużo, ale jeśli pojawiają się przesłanki ku temu, by jednak zrezygnować lub przesunąć zabieg, nie można ich lekceważyć. Wśród nich jest cukrzyca, epilepsja, łuszczyca, przyjmowanie sterydów, świeża henna brwi, ciąża lub karmienie piersią, nadciśnienie, nowotwory, leki rozrzedzające krew, nadczynność i niedoczynność tarczycy. Przed zabiegiem linergistka przeprowadza wywiad, aby wyeliminować potencjalne ryzyko.

Numer telefonu do zapisów to 662 038 368

Zapraszamy na zabiegi!

- Reklama -
Pasja Hair & Beauty
Pasja Hair & Beautyhttps://pasja.pro/
Nazwa salonu odzwierciedla zamiłowanie do dawania ludziom możliwości poznania ich wewnętrznego piękna, podkreślenia ich naturalnych walorów, sprawiania by odbicie w lustrze promieniało szczęściem i dawało satysfakcją z bycia sobą.
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments