wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Kierowca audi dostał 4500 zł mandatu i stracił prawo jazdy

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Funkcjonariusze jasielskiej drogówki zatrzymali kierującego osobowym audi, który rażąco naruszył przepisy drogowe. W obszarze zabudowanym poruszał się z prędkością 106 km/h, wyprzedzał na skrzyżowaniu oraz przed przejściem dla pieszych. Oprócz wysokiego mandatu i punktów karnych, kierujący utracił możliwości kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy.

W czasie trwania Świąt Wielkanocnych, na głównych drogach powiatu jasielskiego można było zaobserwować wzmożony ruch. Nad jego płynnością oraz bezpieczeństwem wszystkich podróżujących czuwali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. W trakcie służby stanowczo reagowali na rażące naruszenia w ruchu drogowym.

W ubiegłą sobotę podczas patrolowania nieoznakowanym radiowozem drogi krajowej nr 28, mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi, który zachował się skrajnie nieodpowiedzialnie. W Skołyszynie wyprzedził inny pojazd silnikowy na skrzyżowaniu. Następnie w Siedliskach Sławęcińskich wyprzedził kolejny pojazd bezpośrednio przed przejściem dla pieszych. Ponadto poruszał się on z prędkością 106 km/h w obszarze zabudowanym.

38-latek otrzymał mandaty na łączną kwotę 4500 zł oraz 38 punktów karnych. W związku z przekroczeniem dopuszczalnej prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym, policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Hayyy
19 kwietnia, 2023 21:25

Gdyby nie kierowcy to by rządzący zdechli z głodu. Opłaty drogowe parkingi benzyna i mandaty. Żyła złota! No i szkolenia uprawnienia testy egzaminy. O ubezpieczeniach nie wspomnę

- Reklama -

Ostatnie artykuły