wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Licealistki z Kołaczyc wzięły udział w ogólnopolskiej olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii”

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Uczennice Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach wzięły udział w ogólnopolskiej olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii” angażując się w projekt pn. „Żyj bez bólu, żyj bez strachu”. Licealistki przeprowadziły akcje przekazując pluszaki miejscowej policji dla dzieci objętych przemocą.

W listopadzie ubiegłego roku Zuzanna Dziedzic, Weronika Wołtosz, Amelia Kuchta i Oliwia Niklewicz pod okiem Pani Katarzyny Gardziny rozpoczęły projekt „Żyj bez bólu, żyj bez strachu” w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. Projekt ma na celu pogłębiane wiedzy naszych rówieśników i osób młodszych na temat radzenia sobie z problemem jakim jest przemoc, utwierdzając ich że jest to duży problem z, którym warto się zgłosić do osób starszych, policji czy zadzwonić na numer zaufania dla dzieci i młodzieży. 

21 marca przekazaliśmy miejscowej policji pluszaki dla dzieci, które doświadczają przemocy w naszej okolicy. Policjanci byli bardzo wdzięczni zapewniając przekazanie pluszaków dzieciom.

Przeprowadziłyśmy również ankiety na temat przemocy z których wynika że większość ankietowanych doświadczyło/doświadcza przemocy zauważając ją w swoim otoczeniu.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły