18 marca w parafii pw. św. Judy Tadeusza w Dąbrówce – Gamrat odbył się kolejny Koncert Uwielbienia. Celem koncertu jest wspólne oddawanie chwały Bogu, poprzez modlitwę, słowo, ruch i śpiew.

Podczas tego wieczoru swoją katechezę nt. Jezusa i modlitwy w życiu wiary wygłosił ks. Jan Kobak, który prowadzi rekolekcję w parafii Dąbrówka – Gamrat. Katecheza opierała się o historię Łazarza, którego Jezus wyprowadza z grobu śmierci.Modlitwę zaś prowadził ks. Damian Ziemba, wikariusz parafii, wraz z zespołem grającym KSM-u.

KSM działający przy parafii zaprezentował także pantomimę pt. „Oblicze”, w której mogliśmy widzieć, jak sami zamazujemy oblicze Boga w naszym życiu i sercu, a tylko Jezus to oblicze w nas odnawia. Koncert uwielbienia zgromadził ponad 250 osób: młodych, starszych, rodziny, którzy modlili się do Jezusa.

Tę modlitwę charakteryzowało wołanie o wylanie Bożej miłości w serca uczestników, oczyszczenie we Krwi Chrystusa i uzdrowienie ran, które nosimy a które można zjednoczyć z krzyżem Jezusa. Kapłani błogosławili także każdego indywidualnie. Jezus bogaty w miłosierdzie, dotykał nas. Niech Jemu za to wszystko będzie oddana chwała! Amen.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wprowadzić imię