wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Koncert Uwielbienia w parafii Judy Tadeusza

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

18 marca w parafii pw. św. Judy Tadeusza w Dąbrówce – Gamrat odbył się kolejny Koncert Uwielbienia. Celem koncertu jest wspólne oddawanie chwały Bogu, poprzez modlitwę, słowo, ruch i śpiew.

Podczas tego wieczoru swoją katechezę nt. Jezusa i modlitwy w życiu wiary wygłosił ks. Jan Kobak, który prowadzi rekolekcję w parafii Dąbrówka – Gamrat. Katecheza opierała się o historię Łazarza, którego Jezus wyprowadza z grobu śmierci.Modlitwę zaś prowadził ks. Damian Ziemba, wikariusz parafii, wraz z zespołem grającym KSM-u.

KSM działający przy parafii zaprezentował także pantomimę pt. „Oblicze”, w której mogliśmy widzieć, jak sami zamazujemy oblicze Boga w naszym życiu i sercu, a tylko Jezus to oblicze w nas odnawia. Koncert uwielbienia zgromadził ponad 250 osób: młodych, starszych, rodziny, którzy modlili się do Jezusa.

Tę modlitwę charakteryzowało wołanie o wylanie Bożej miłości w serca uczestników, oczyszczenie we Krwi Chrystusa i uzdrowienie ran, które nosimy a które można zjednoczyć z krzyżem Jezusa. Kapłani błogosławili także każdego indywidualnie. Jezus bogaty w miłosierdzie, dotykał nas. Niech Jemu za to wszystko będzie oddana chwała! Amen.

- Reklama -

Podobne artykuły

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ks. Damian
22 marca, 2018 08:52

Chwała Panu, zapraszamy na następne 🙂

a
22 marca, 2018 11:21
Odpowiedź na  ks. Damian

Kiedy ks. Damianie ?

ks. Damian
29 maja, 2018 11:57
Odpowiedź na  a

Następny 3 czerwca o 18.00 🙂

Zapraszamy 😉

ks. Damian
22 marca, 2018 13:33

Bóg sam da nam znać 🙂

- Reklama -

Ostatnie artykuły