wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Koncert Uwielbienia – relacja

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W dniu 17 grudnia 2017 w parafii pw. św. Judy Tadeusza w Dąbrówce – Gamrat w Jaśle odbył się kolejny Koncert Uwielbienia. Był to czas modlitwy: uwielbiania Pana, słuchania Jego Słowa, świadectwa oraz błogosławieństwa. Modlitwę prowadził ks. Damian Ziemba, wikariusz parafii wraz z zespołem grającym (jest to młodzież parafii Dąbrówka – Gamrat). Była to modlitwa uwielbienia miłości Jezusa do człowieka oraz uwolnienia z więzów złego ducha. W czasie trwania koncertu wysłuchaliśmy świadectwa p. Dominiki, która mówiła o swoim doświadczeniu Jezusa, walki ze złym duchem i mocy wyzwolenia, dawanej przez Jezusa.

Koncert Uwielbienia - Moje JasłoWiele ludzi skorzystało z Sakramentu Pokuty i Pojednania, wiele ludzi doznało łaski wyzwolenia, ukojenia i uzdrowienia serca. Taka forma modlitwy jest dziś w Kościele bardzo akcentowana i jest konkretną propozycją dla wszystkich ludzi na ich głód Boga. Gromadzi ona rzesze ludzi w różnych częściach Kościoła. W parafialnym Kościele znalazło się bowiem ponad 300 osób i to nie z przypadku. Jak powtarzali sami zainteresowani: p. Robert: „Bardzo dziękujemy z żoną za dzisiejszy koncert. Po prostu tak jak tknięta w nas została wiara w Boga dzisiejszego wieczoru to nigdy wcześniej tego nie odczuliśmy”, p. Katarzyna: „Dziękuje za cudowny wieczór uwielbienia, dzięki któremu odczulam ogromną miłość Boga do mnie. Dla Boga jestem naprawdę kimś ważnym”, p. Anna: „Dziś pierwszy raz od wielu dni poczułam się wolna, spokojna. Pętało mnie zło, ale dziś Jezus dał mi wolność. Chwała Panu!”. Jako wspólnota parafialna zapraszamy na następne koncerty.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły