wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Koncert tańca w Jasielskim Domu Kultury

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

31 maja na sali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury odbył się koncert tańca pt. „Gdzie się podziały tamte bajki mamo?” w wykonaniu dzieci uczęszczających do Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle na zajęcia tańca nowoczesnego.

W różnorodnych choreografiach i stylach tanecznych wystąpiły dzieci w wieku od 5 -15 lat, a wśród nich 12-letnia Ana z Ukrainy. Koncert był wspaniałą okazją do wysłuchania przebojów dziecięcych oraz spotkania na scenie wielu znanych bajkowych postaci jak Kopciuszek, Smerfy czy Pszczółka Maja.

Wszystkich zgromadzonych gości, w tym Grażynę Leńczuk dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle, powitała pełniąca rolę gospodarza wieczoru Monika Kubas-Gozdecka:

Dziś, kiedy życie wielu dzieci na świecie tak bardzo odbiega od bajkowego dzieciństwa chcemy poprzez taniec przypomnieć te piękne i wartościowe historie, które niegdyś nam pozwalały oderwać się od rzeczywistości, od wszystkiego co złe by przetrwać trudne chwile, snuć marzenia o bajkowych krainach i dobrych wróżkach. Niestety zło jest bardzo widoczne i krzykliwe a dobro siedzi cichutko, lecz od wieków obie te siły współistnieją na świecie. Życzę więc Państwu i sobie by tak jak w bajkach zwyciężało piękno i dobro!

Jako że niedawno obchodziliśmy Dzień Matki na zakończenie koncertu przygotowana została mała niespodzianka dla wszystkich mam – finałowy taniec małych artystów i artystek z ich tatusiami.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły