wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Koncert Pawła Piekarczyka w jasielskim Ekonomiku

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W programie Powiatowych Obchodów Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych w dniu 01.03.20223 r. znalazł się występ Pawła Piekarczyka – poety, twórcą i muzyka wykonującego  poezję śpiewaną.

Występ skierowany do  młodzieży szkół ponadpodstawowych Powiatu Jasielskiego odbył się w auli Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle a tematem były motywy związane z walką i martyrologią żołnierzy podziemia niepodległościowego walczącego o suwerenność Polski z aparatem ucisku komunistycznego. Swoje utwory artysta wizualizował przejmującymi filmami, które z pewnością pozostaną w pamięci uczestników koncertu.

Organizator Powiatowych Obchodów Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych – Starosta Jasielski Adam Pawluś podziękował wykonawcy za przekaz  skierowany do młodych odbiorców i skierował do młodzieży słowa o obowiązku pamięci wobec tych, którzy za cenę swego życia bronili ideałów wolności i niezawisłości.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły