wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Kolejnych 16 kierowców straciło prawa jazdy

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle zatrzymali do kontroli drogowej 16 kierujących, którzy zdecydowanie przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Mundurowi każdemu z nich zatrzymali prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Policjanci z jasielskiej drogówki, nieustannie dbają o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących po drogach powiatu jasielskiego. Często zdarza się, że swoją służbę pełnią także na drogach sąsiednich powiatów. Mundurowi zawsze skutecznie stopują zapędy tych, którzy nadmiernie przekraczają dopuszczalną prędkość.

W miniony weekend, w trakcie kontrolowania prędkości z jaką poruszają się kierujący, ujawnili 16 przypadków przekroczenia jej o ponad 50 km/h. Każdy z kierowców stracił swoje prawo jazdy na 3 miesiące. Dziesięciu z nich zostało ukaranych wysokimi mandatami, natomiast w pozostałych sześciu przypadkach funkcjonariusze sporządzili dokumentacje o skierowanie wniosku o ukaranie do sądu.

Policja apeluje:

Zbliżają się Święta Wielkanocne, a na drogach będzie panował wzmożonych ruchu. Pamiętajmy, że polepszające się warunki pogodowe i coraz to wyższa temperatura nie zwalnia nas z przestrzegania określonych limitów prędkości. Jej nadmiernie przekraczania wciąż jest jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Dlatego stosujmy się do ograniczeń, aby każdy z nas dojechał bezpiecznie do celu.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły