wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Kobieta pędziła 122 km/h w obszarze zabudowanym

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Drogówka z Jasła zatrzymała kierującą volkswagenem, która w obszarze zabudowanym przekroczyła prędkość o 72 km/h. Kobieta straciła prawo jazdy i została ukarana wysokim mandatem.

W zeszły piątek, policjanci z jasielskiej drogówki kontrolowali prędkość z jaką poruszają się kierowcy jadący przez miejscowość Kąty. Przed godz. 9, zatrzymali do kontroli drogowej kierującą volkswagenem, która w obszarze zabudowanym poruszała się z prędkością 122 km/h w miejscu, gdzie limit wynosi 50 km/h.

42-latka została ukarana mandatem w wysokości 2500 zł oraz 15 punktami karnymi. Ponadto mundurowi zatrzymali jej prawo jazdy na 3 miesiące.

Wysokie mandaty i utrata prawa jazdy wciąż nie odstraszają kierowców przed drastycznym przekraczaniem dopuszczalnej prędkości. Jasielska policja apeluje o przestrzeganie określonych limitów i dostosowanie prędkości, do aktualnie panujących warunków na drodze.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły