wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Kino JDK Syrena Jasło już działa!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W oparciu o wytyczne dotyczące funkcjonowania domów, centrów i ośrodków kultury w trakcie epidemii COVID -19 w Polsce oraz na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29.05.2020 r. dopuszczalne jest częściowe wznowienie działań w Jasielskim Domu Kultury.

Już od soboty (6 czerwca) zapraszamy do kina JDK oraz galerii w Sali Offowej.

Kino JDK „Syrena” na najbliższy weekend:

6 czerwca, godz. 16:00 „Naprzód” (animacja, wersja 2D z dubbingiem)

7 czerwca, godz. 18:00 „Swingersi” (komedia)

Bilety: 12 zł

Sala Offowa – rzeźba i malarstwo Stanisława Jerzego Bryndala.

Wystawa czynna:

od poniedziałku do piątku: w godzinach od 14.00 do 17.00

w sobotę i niedzielę: w godzinach od 12.00 do 15.00.

Wejście od tarasu!!!

Jednocześnie przypominamy, że obowiązują zasady bezpieczeństwa związane z COVID -19 (obowiązkowe jest posiadanie maseczek ochronnych).

W związku z tym bardzo prosimy o zastosowanie się do poniższych zaleceń:

Kino JDK „Syrena”

  1. Widzowie są zobowiązani do przestrzegania obowiązujących przepisów oraz do wykonywania poleceń obsługi kina, dotyczących stanu epidemii wywołanej zakażeniami wirusem Covid-19.
  2. Widzowie powinni pozostać w bezpiecznej od siebie odległości, zgodnie z aktualnymi przepisami prawa, co powinno zostać umożliwione odpowiednim wyznaczeniem przez obsługę kina miejsc na sali kinowej.
  3. Obsługa kina zobowiązana jest do wykonywania swoich obowiązków przy spełnieniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny, m.in. poprzez obsługę Widzów w rękawiczkach i maseczkach/przyłbicach.
  4. W przypadku wyjątkowej sytuacji, np. związanej z problemami technicznymi wynikającymi z odczytem biletu, Widz proszony jest o współpracę z obsługą według zaleceń i zgodnie z zasadą zachowania dystansu społecznego.
  5. Korzystanie z pomieszczeń sanitarnych jest możliwe wyłącznie zgodnie z ich przeznaczeniem.
  6. Obsługa kina jest zobowiązana do regularnego odkażania pomieszczeń sanitarnych, wyposażonych w płyn do dezynfekcji rąk. Widz ma obowiązek dezynfekcji rąk przed oraz po skorzystaniu z pomieszczenia sanitarnego.
  7. Wstęp na teren kina jest możliwy tylko i wyłącznie dla Widzów w maseczkach ochronnych (z tego obowiązku są zwolnione dzieci do lat 4).
  8. Obowiązuje zakaz wnoszenia jedzenia i picia na salę kinową.
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły