wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasło wypełni się kwiatami!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Trwają nasadzenia kwiatów na terenie naszego miasta. W tym roku odbędą się one w dwóch rzutach: wiosennym i letnim. Teraz pojawią się stokrotki i bratki, a w lecie begonie, aksamitki, szałwie, ipomee, pelargonie oraz trawy.

Kwiaty pojawią się na rabatach: w Rynku wzdłuż zachodniej pierzei, na rondzie Steinhausa przy Jasielskim Domu Kultury, na skwerach, w zieleńcach przy ul. 3 Maja i ul. K. Wielkiego oraz w parku miejskim w donicach wokół fontanny. Ulice w centrum miasta będą przyozdabiać kwiaty w donicach.

Pierwsza obsada, wiosenna rozpoczęła się na przełomie marca i kwietnia. Sadzone są bratki w różnych kolorach oraz stokrotki, które już pojawiły się w donicach na płycie Rynku. Drugie nasadzenie, które będzie bardziej urozmaicone, zaplanowano pod koniec maja. Upiększać nasze miasto do pierwszych przymrozków będą: begonie, aksamitki w różnych kolorach, szałwie, ipomee, pelargonie, pokrzywy ozdobne oraz trawy.

- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
7 kwietnia, 2020 19:31

A to dlaczego przeniesli urzad miasta

l.p
8 kwietnia, 2020 11:27

ci co przeżyją zaraze będą mieli chociać czym oko nacieszyc

- Reklama -

Ostatnie artykuły