wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasło. Potrącił na przejściu 81-letnią kobietę

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę na ulicy Baczyńskiego w Jaśle. Kierujący osobowym peugeotem potrącił na przejściu 81-letnią kobietę. Poszkodowana z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

W minioną sobotę po godz. 19, na ulicy Baczyńskiego w Jaśle, doszło do zdarzenia drogowego, w którym ucierpiała 81-letnia kobieta potrącona przez samochód. Z dotychczasowych wstępnych ustaleń interweniujących policjantów wynika, że kierujący osobowym peugeotem, jadąc ulicą Baczyńskiego, nie zachował należytej ostrożności i potrącił przechodzącą przez przejście kobietę. Poszkodowana z obrażeniami została przetransportowana do jasielskiego szpitala, gdzie pozostaje pod opieką lekarzy. 

Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych - Jasło Baczyńskiego
Fot. KPP Jasło

Policjanci ustalili świadków zdarzenia, wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Badanie urządzeniem pomiarowym wykazało, że kierujący pojazdem był trzeźwy. 

Postępowanie w sprawie spowodowania wypadku komunikacyjnego prowadzi KPP w Jaśle  

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły