wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasło. Pijany ukradł rower i pojechał nim do sklepu.

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci oraz funkcjonariusze Straży Miejskiej w Jaśle interweniowali wobec nietrzeźwego mężczyzny, który ukradł rower i pojechał nim do sklepu. Był nietrzeźwy, w chwili zatrzymania miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Za popełnione wykroczenia odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek po godz.17. Jasielscy policjanci zostali skierowani na osiedle XX-lecia, gdzie funkcjonriusze Straży Miejskiej podjęli interwencję wobec nietrzeźwego mężczyzny, który kierował rowerem. Podczas wykonywanych czynności okazało się, że zatrzymany 57-letni jaślanin ma w organizmie 2,7 promila alkoholu. To jednak nie jedyne przewinienie na jego koncie. Mężczyzna podczas interwencji przyznał funkcjonariuszom, że chwilę wcześniej ukradł rower z przypadkowej posesji aby pojechać nim do sklepu.  

Policjanci zabezpieczyli skradziony rower i sporządzili dokumentację celem przeprowadzenia w tej sprawie czynności wyjaśniających o wykroczenia. 57-latek za popełnione wykroczenia odpowie przed sądem.  

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły