wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasło. Pijany kierowca zjechał z drogi i uderzył w drzewo

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci z jasielskiej drogówki interweniowali wobec 48-letniego kierowcy volkswagena, który zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna był pijany, miał 2 promile alkoholu w organizmie. Za popełnione przestępstwo policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami.

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym wpłynęło do jasielskiej jednostki wczoraj, przed godziną 18. Z przekazanych informacji wynikało, że na ulicy 3 Maja w Jaśle, kierujący wypadł z drogi i uderzył w drzewo.  

Interweniujący policjanci potwierdzili zgłoszenie. Na miejscu zastali kierującego samochodem oraz pasażerów. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że siedzący za kierownicą osobowego volkswagena, 48-letni mieszkaniec gminy Jasło, jadąc w kierunku Gorlic, nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych. Następnie na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo.

Policjanci zatrzymali kierującemu uprawnienia do kierowania pojazdami. Podczas sprawdzania stanu trzeźwości 48-latka okazało się, że ma on w organizmie 2 promile alkoholu. 

Po zakończeniu postepowania przygotowawczego jego sprawa trafi do sądu, który zadecyduje o dalszym losie mężczyzny.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły