wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasło. Odpowie za kradzież kosmetyków

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi zatrzymanemu wczoraj 37-latkowi. Mężczyzna w jednym ze sklepów na terenie Jasła ukradł kosmetyki o łącznej wartości 1150 zł. Zatrzymany przebywa w policyjnym areszcie. Niewykluczone, że jeszcze dzisiaj usłyszy zarzuty.

Wczoraj po godzinie 16, dyżurny jasielskiej komendy policji został powiadomiony o zatrzymaniu mężczyzny, który w jednym ze sklepów ukradł sporą ilość kosmetyków. Interweniujący funkcjonariusz Policji oraz Strażnik Miejski zatrzymali ujętego przez pracownika ochrony 37-latka. Mężczyzna ukrył w plecaku sporą ilość kosmetyków i próbował opuścić sklep bez zamiaru uregulowania należności. Łączna wartość skradzionego mienia wyniosła 1150 zł. 

Zatrzymany 37-latek był nietrzeźwy. Policyjny alkomat wskazał w jego organizmie ponad promil alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Niewykluczone, że jeszcze dzisiaj usłyszy zarzut kradzieży. 

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. 

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Kazio
15 lutego, 2022 12:37

Chciał po prostu zrobić swojej „Grażynie” prezent na walentynki. Szkoda dobrego chłopa

- Reklama -

Ostatnie artykuły