wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jechał 147 km/h w obszarze zabudowanym

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasielscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego seatem, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 147 km/h. Okazało się, że mężczyzna posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym. Nie uniknie także odpowiedzialności za przestępstwo niestosowania się do wyroków sądu.

Wczoraj około godziny 21 w Skołyszynie, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobowym seatem. Siedzący za kierownicą 26-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego przekroczył w obszarze zabudowanym prędkość o 97 km/h. Za popełnione wykroczenie policjanci ukarali go mandatem karnym w wysokości 2,5 tys. złotych oraz 10 pkt. karnymi.

Podczas kontroli okazało się, że kontrolowany 26-latek posiada także zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Niestosowanie się do wydanych przez sąd zakazów stanowi przestępstwo, za które grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. 

O losie mężczyzny zadecyduje sąd. 

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły