wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasło gotowe na zimę 2023/2024

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Kończy się już piękna polska jesień i coraz szybciej pojawia się zimowa aura. Stąd też, jak co roku, przypominamy ważniejsze informacje dotyczące „akcji zima”, czyli zimowego utrzymania ulic i chodników w naszym mieście na przełomie 2023/2024 roku.

Umowy na zimowe utrzymanie ulic, placów, chodników, przejść dla pieszych oraz przystanków autobusowych zawarte zostały już końcem października br. Podpisane zostały one z sześcioma wykonawcami – a miasto zostało podzielone na poszczególne strefy i elementy, do których przypisani zostali poszczególni wykonawcy.

Na ulicach akcja prowadzona będzie przy pomocy sprzętu mechanicznego do momentu zapewnienia bezpiecznej przejezdności (jezdnia odśnieżona i posypana na całej szerokości i długości, dopuszcza się zaleganie na jezdni cienkiej równomiernej warstwy zajeżdżonego śniegu z jednoczesną likwidacją śliskości).

Jak zwykle podczas „akcji zima” prowadzone będą całodobowe dyżury. Wszelkie interwencje oraz uwagi dotyczące stanu chodników, jezdni, parkingów, placów stanowiących własność miasta Jasła, należy zgłaszać:

  • od 7.30 do 15.30 (w godzinach pracy urzędu) pod nr telefonu 13 44 86 318,
  • od 15.30 do 7.30 dyżur pełniony będzie na stanowisku dyżurnego Straży Miejskiej i monitoringu pod nr telefonu 13 44 82 589.
- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
wrzuta
21 listopada, 2023 08:33

Tak nieśmiało przypominam co się działo na parkingach w zeszłym roku, za Farę nie dało się wjechać.

dws7
21 listopada, 2023 09:13

comment image

- Reklama -

Ostatnie artykuły