wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jaślanie na Gali  HFO5 w Nowym Sączu !

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W dniu 27.10.2018 w Nowym Sączu odbyła się Gala Sportów Walki Halny Fighting Organization 5, na której zaprezentowało się dwóch jaślan – podopiecznych trenera Sebastiana Kuśtka z Jasielskiego Klubu „Spartan Jasło Fight Club”

W Formule K-1 – 70 kg, 3×3 min.
Patryk Zdebik (Spartan Jasło) pokonuje Maks Truty ( NKWS Hoły Team Nowy Targ)

Od samego początku Patryk przeważał w walce , wygrał przez werdykt sędziowski po 3 rundach był nawet moment kiedy Patryk mógł rywala znokautować ale jednak rywal przetrwał grad ciosów Patryka, komentuje trener Sebastian Kuśtek

W kolejnej walce także w formule K-1 -72,5 kg, 3×3 min
Jakub Lassak (NKSW Hoły Team Nowy Targ) pokonuje Karol Marcisz ( Spartan Jasło)

Karol Marcisz po bardzo trudnym i wyczerpującym pojedynku w pełnym dystansie zawodowej walki K-1 3×3 min w swoim debiucie w oczach sędziów musiał uznać wyższość rywala. Walka oklaskiwana na stojąco przez całą widownię, ogromne tempo walki bardzo mocne wymiany i przez werdykt została ogłoszona wygrana przeciwnika. Trzeba zaznaczyć, iż rywal Karola nie osiągnął wymaganego limitu wagi w przeciwieństwie do Karola, jednak zgodnie z duchem sportu zgodził się walczyć z cięższym od siebie zawodnikiem, podkreśla trener Kuśtek

Główny organizator gali Łukasz „Boom” Pławecki , który odbył również swój pojedynek o tytuł Mistrza Świata K-1 IPCC do 77 kg, po efektownym nokaucie wygrał swoja walkę. Pławecki był zachwycony z walk podopiecznych trenera Sebastiana i wróży im wspaniałą karierę sportową.

Nokaut Mistrza Świata można obejrzeć poniżej:

Zawodnicy Spartan ciężko pracowali w ostatnim czasie na swój sukces. Kilka miesięcy wcześniej byli na obozie w Ustrzykach gdzie szlifowali swoje umiejętności, wyjeżdżali na sparingi do innych klubów, siłownia czy zbijanie wagi to była dla nich codzienność. Na gali obecna była również vice burmistrz Jasła Elwira Musiałowicz- Czech, która nagrodziła Jaślan za ich piękne walki.

Całą gale fotografował Grzegorz Frączek, który od początku wspiera swoją osobą Klub Spartan Jasło nagradzając ich tak wspaniałymi zdjęciami.

Zapisaną transmisje online można oglądnać na profilu HFO5 https://www.facebook.com/HalnyFightingOrganization/

Serdecznie gratulujemy wyniku i życzymy jak najwięcej wygranych walk. Redakcja Moje Jasło

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły