wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasielskie Starostwo ogranicza fizyczną obsługę interesantów

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Starostwo Powiatowe w Jaśle, w trosce o zachowanie bezpieczeństwa w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, od 16 marca 2020 r. ogranicza przyjmowanie petentów.

Wszelkie dokumenty i wnioski będą przyjmowane drogą elektroniczną za pośrednictwem poczty email: starosta@powiat.jaslo.pl, geodezja@powiat.jaslo.pl, ab@powiat.jaslo.pl, komunikacja@powiat.jaslo.pl, os@powiat.jaslo.pl lub poprzez platformę https://epuap.gov.pl i https://obywatel.gov.pl oraz przez kontakt telefoniczny pod numerami tel.: 13 448 64 10 lub 13 448 64 00.

Natomiast wnioski w formie papierowej można składać po wcześniejszym spakowaniu w udostępnionych kopertach i złożone do przygotowanych w tym celu pojemników znajdujących się na parterze budynku przy głównym wejściu do Starostwa.

Złożone wnioski będą rozpatrywane po upływie 2 dni od wrzucenia do pojemników. Wynika to najpewniej z chęci ograniczenia ryzyka utrzymywania się koronawirusa na materiałach biurowych.   

W tym czasie kasa w Starostwie Powiatowym w Jaśle będzie nieczynna.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły