wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasielski Budżet Obywatelski – wydłużone godziny głosowania tradycyjnego

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Tylko do najbliższej soboty (15 grudnia) można oddać głosy na projekty w ramach Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego. Głosować można zarówno elektronicznie, jak i tradycyjnie. W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców – godziny głosowania tradycyjnego zostały wydłużone.

W ramach Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego można głosować na 24 projekty. Te, które otrzymają największe poparcie i zmieszczą się w wyznaczonej kwocie 300 tys. zł, będą realizowane w przyszłym roku.

W Urzędzie Miasta w Jaśle, w tym tygodniu zagłosować będzie można tradycyjnie, za pomocą kart do głosowania, w następujących godzinach:

  • 10 grudnia (poniedziałek) – od 8.00 do 17.00
  • 11 – 13 grudnia (wtorek-czwartek) – od. 8.00 do 16.00
  • 14 grudnia (piątek) – od 7.30 do 17.00
  • 15 grudnia (sobota) – od 8.00 do 13.00

Przypominamy, że głosować można także internetowo przez elektroniczny formularz na stronie: www.konsultacje.um.jaslo.pl (konieczna jest pełna rejestracja, a nie uproszczona).
Osobom chcącym skorzystać z głosowania za pomocą formularza elektronicznego odradzamy korzystanie z urządzeń mobilnych (smartfony, tablety). Jednocześnie informujemy, że głosy są na bieżąco kontrolowane i sprawdzane, a w przypadku oddania głosów w sposób nieuprawniony są one na bieżąco anulowane. Apelujemy również, aby nie odkładać głosowania na ostatnią chwilę.

W przypadku kłopotów w procesie rejestracji elektronicznej prosimy o kontakt z informatykami urzędu – tel. 13 44 86 330.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły