wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasielska Policja ma nowy radiowóz. Czy 8.4 s do setki wystarczy?

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci z jasielskiej komendy otrzymali nowy samochód. Oznakowana Kia Ceed od dzisiaj patroluje ulice Jasła i okolicznych miejscowości. Zakup pojazdu został sfinansowany z budżetu Policji. Radiowóz będzie wykorzystywany w działaniach związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa mieszkańcom naszego powiatu.

Wczoraj, do jasielskiej komendy Policji trafił nowy radiowóz. Oznakowana kia ceed została zakupiona ze środków pochodzących z budżetu policji. Pojazd wyposażony jest w benzynowy silnik 1.5 T-GDI o mocy 160 KM. W codziennej służbie będzie wykorzystywany przez funkcjonariuszy wydziału ruchu drogowego.

160-konna Kia Ceed rozpędza się do setki w 8,4 s. osiągając maksymalną prędkość 210 km/h. Te zawrotne osiągi niestety nie wystarczą, żeby dogonić Volkswagena Golfa VII generacji (2017-2020) z silnikiem 1.5 TSI, który do setki rozpędza się o 0,1 s. szybciej i osiąga maksymalną prędkość 216 km/h.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły