wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasielscy policjanci przechwycili pół kg amfetaminy

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Dzięki pracy jasielskich kryminalnych, na czarny rynek nie trafiło ponad pół kilograma amfetaminy. Policjanci przejęli narkotyki oraz zatrzymali mężczyznę, do którego należały zabronione substancje. 25-latek usłyszał już zarzut i trafił do aresztu.

Pod koniec grudnia ubiegłego roku, na terenie powiatu krośnieńskiego, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie substancje zabronione. 25-latek przewoził je w foliowej siatce, którą miał schowaną pod kurtką.

Dzięki działaniom funkcjonariuszy, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, przejęte zostało ponad pół kilograma amfetaminy.

25-latek usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznał. Sąd Rejonowy w Krośnie zadecydował o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

To kolejny sukces jasielskich kryminalnych w kwestii zwalczania przestępczości narkotykowej. Ostatnio we wrześniu i październiku minionego roku, policjanci przejęli łącznie ponad 10 kg marihuany.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Waldi
10 stycznia, 2024 12:33

Taka to sprytna nasza jasielska policja że nawet w Krośnie łapie przestępców

Ms maniio
10 stycznia, 2024 11:53

No napewno ja tez wyłapałem fake niusika także spoko

Ms maniio
10 stycznia, 2024 11:54
Odpowiedź na  Ms maniio

I co pewnie pół kg dziś włapali albo pół kilo od gościa z nr posesji 10 🤣 a kategorii rap muzyka suchajo? 😎

- Reklama -

Ostatnie artykuły