wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasielscy policjanci ćwiczyli strzelanie

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Wyszkolenie strzeleckie, stojące na wysokim poziomie jest niezwykle ważne w pracy policjanta. Dlatego jasielscy funkcjonariusze cyklicznie ćwiczą strzelanie w różnych warunkach oraz z różnych typów broni. Tym razem, szkolili się na strzelnicy w Łupkowie.

W ubiegłym tygodniu, na Strzelnicy Zakładu Karnego w Łupkowie, jasielscy policjanci odbyli doskonalenie zawodowe z wyszkolenia strzeleckiego. Na co dzień, funkcjonariusze w służbie posiadają na indywidualnym wyposażeniu broń krótką. Policjanci podczas różnego rodzaju czynności służbowych mogą jednak korzystać również z broni pośredniej czy broni długiej.

Pod czujnym okiem instruktorów oraz przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, mundurowi oddali wiele celnych strzałów z karabinku AKMS. Przypomnieli sobie także obsługę tego typu broni. Dzięki takim cyklicznym ćwiczeniom, poziom wyszkolenia jasielskich policjantów niewątpliwie będzie wciąż wzrastał.

ŹródłoKPP w Jaśle
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły