“Jako w niebie, tak i w Komańczy” z nagrodą Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji . Fabularyzowany dokument zajął II miejsce w XV edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To Nas Dotyczy”. Nagrodę, podczas uroczystej gali Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej i Forum Telewizji Lokalnych w Toruniu, odebrał prezes Telewizji Obiektyw, Bogdan Miszczak.
„Bardzo się cieszę, że nasza produkcja została po raz kolejny doceniona. To duże wyróżnienie dla wszystkich, którzy przyczynili się do powstania tego filmu” – podkreślał Bogdan Miszczak.
W ubiegłym roku Telewizja Obiektyw zdobyła I miejsce i statuetkę Kryształowy Ekran 2017 za film “Akcja Pensjonat”. W 2016 r. główną nagrodę otrzymał film “Czas leśnych kurierów”. W tym roku na konkurs zgłoszone zostały 163 materiały filmowe. Nagrody przyznawane były w pięciu kategoriach. Najnowsza produkcja Telewizji Obiektyw otrzymała nagrodę w kategorii „Moja Mała Ojczyzna”.
„Jako w niebie, tak i w Komańczy” to dokument fabularyzowany przedstawiający historię internowania Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Komańczy. Jest już czwartym filmem Bogdana Miszczaka z cyklu „Historyczny pejzaż Podkarpacia”. Przybliża dotychczas mało znany, a jakże ważny okres z życia Prymasa Tysiąclecia. Film jest debiutem reżyserskim dziennikarza telewizyjnego Macieja Wójcika. Prymas Wyszyński aresztowany został w 1953 roku i przez trzy lata przebywał w odosobnieniu. Władze komunistyczne czterokrotnie zmieniały mu miejsce pobytu, Komańcza kończy ten etap życia Wyszyńskiego (w tej roli Marek Kalita). Zgodnie z zamysłem komunistów tamtejszy klasztor sióstr Nazaretanek miał być miejscem zupełnej izolacji Prymasa od świata zewnętrznego. Stało się inaczej, Komańcza była miejscem niezwykłych spotkań duchownego m.in. ze swoim ojcem Stanisławem (Jerzy Trela) oraz Marią Okońską (Aleksandra Popławska), założycielką słynnych „ósemek”. To właśnie w Komańczy Wyszyński napisał dzieło swojego życia „Jasnogórskie Ślubu Narodu Polskiego”.