BONNE–SANTE – zyskaj komfort na jaki zasługujesz

Szczupła Sylwetka, Zdrowe Ciało i Korzystne nawyki Żywieniowe

0
Justyna Oszkandy - dietetyk Jasło
Justyna Oszkandy - dietetyk

Skorzystaj ze wsparcia dietetyków Bonne Santé. Zyskaj trwałe efekty zdrowej diety. Prowadzimy kuracje dopasowane do indywidualnych potrzeb m.in.:

  • Kuracja odchudzająca
  • Kuracja w jednostkach chorobowych (nadciśnienie, podwyższony cholesterol, cukrzyca, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, insulinooporność, refluks żołądkowo-przełykowy, zgaga i inne)
  • Kuracja dla przyszłych i aktualnych mam
  • Kuracja eliminacyjna w alergiach i nietolerancjach pokarmowych
  • Kuracja na budowę masy mięśniowej lub na przytycie
  • Kuracja upiększająca (reedukacja cellulitu, wzmocnienie włosów i paznokci, poprawa wyglądu skóry i inne)
  • Kuracja edukacyjno-motywacyjna

Zredukuj masę ciała. Utrwal osiągnięte efekty. Jedz zdrowo, smacznie i z radością odkrywaj smaki, które Cię zachwycą!

KURACJA DLA KOBIET

Jesteś piękna. Zawsze będziesz. Masz w sobie moc. Energię, w którą szczodrze wyposażyła Cię natura. Bo jesteś kobietą. Atrakcyjną, niezależną i silną.

Z nami odkryjesz siebie na nowo. Zyskasz komfort, na jaki zasługujesz: szczupłą sylwetkę, zdrowe ciało, korzystne nawyki żywieniowe. Spokojny sen oraz życie bez stresu. Lekkość w każdym ruchu. Równowagę, energię i moc.

Justyna Oszkandy - dietetyk Jasło

Pomożemy Ci trwale zredukować masę ciała. Wygodnie, szybko i bez wyrzeczeń zmienić przyzwyczajenia. Zawsze będziemy Ci towarzyszyć – na każdym etapie skutecznej kuracji dietetycznej. Udostępnimy Ci całą naszą wiedzę i bogate doświadczenie. Podzielimy się pasją, którą pielęgnujemy od lat. Zatroszczymy się o Ciebie.

Pomożemy Ci uwierzyć w siebie. Bo rozumiemy kobiety.

KURACJA DLA MĘŻCZYZN

Pomożemy Ci wykorzystać Twoją naturalną siłę i motywację, zrealizować osobiste plany i cele. Indywidualnie opracowany plan żywieniowy sprawi, że poczujesz się pełen energii, wigoru i dynamiki pozwalającej podejmować nowe wyzwania.

Zredukujesz masę ciała. Utrwalisz i ustabilizujesz osiągnięte rezultaty. Podkreślisz silną, męską sylwetkę. Wzmocnisz kondycję, przezwyciężysz skutki wzmożonego stresu zawodowego. Nabierzesz nowej energii do działania. Zwyciężysz, bo potrafisz. Na każdym etapie kuracji towarzyszyć Ci będzie nasz dietetyk – służąc poradą i fachowym wsparciem.

Justyna Oszkandy - dietetyk Jasło

Bez rewolucyjnych zmian, zmienisz przyzwyczajenia. Na zdrowsze i lepsze. Osiągniesz optymalne efekty. Komfortowo. Bezpiecznie. Szybko. I trwale.

KOMPETENCJE

Szczera pasja. Lata praktyki. Dziesiątki kursów i szkoleń. Setki rozmów z pacjentami i przygotowanych indywidualnych planów żywieniowych.

To podstawa naszej unikalnej metodologii dietetycznej, stawiającej Ciebie na pierwszym planie: dbamy o Twoją motywację, wspieramy Cię na każdym kroku, pomagamy Ci osiągnąć zamierzone rezultaty.

Trwale, wygodnie i przyjemnie!

Zaufaj nam. Wspólnie spełnimy Twoje cele, marzenia, plany i oczekiwania!

Wejdź na naszą stronę i umów się na wizytę już teraz!

http://www.bonne-sante.pl/

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments