wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

II Bieg Narciarski „Śnieżna Ożenna” o Puchar Starosty Jasielskiego

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle zaprasza do udziału w zawodach narciarstwa biegowego, które odbędą się 23 stycznia 2022 r. w Ożennej. Zawodnicy będą mieć do wyboru dwie trasy, krótszą o długości około 6 km i  dłuższą – około 10 km.

W zawodach uczestniczyć mogą narciarze od 12 roku życia i starsi. Zapisów można dokonywać elektronicznie, bądź osobiście w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle. W przypadku nie wyczerpania limitu (100 osób) będzie istniała możliwość zapisania się w dniu zawodów.

Opłata startowa wynosi – dla osób pomiędzy 12 a 18 r.ż. oraz zawodników po 60 r.ż. – 15,00 zł, natomiast dla zawodników w przedziale wiekowym 19-60 lat – 20,00 zł.

Biuro zawodów będzie funkcjonować w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Ożennej w dniu 23 stycznia 2022 r. w godz. 8.30 – 10.30.

Start zawodów: dystans krótszy – godz. 11.00, dystans dłuższy – godz. 11.30.

Dla każdego uczestnika organizator zapewnia pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny na mecie. Nagrody w postaci Pucharu Starosty Jasielskiego oraz nagród rzeczowych zostaną przyznane najlepszym 3 zawodniczkom i 3 zawodnikom na każdym dystansie w poszczególnych kategoriach wiekowych:

I kategoria wiekowa: 12 – 18 lat

II kategoria wiekowa – 18 plus

Regulamin zawodów wraz z formularzami dostępny jest na stronie www.mdkjaslo.pl

Organizacja zawodów uzależniona jest od zaistniałych warunków pogodowych!

II Bieg Narciarski „Śnieżna Ożenna” został objęty honorowym patronatem przez Starostę Jasielskiego Adama Pawlusia.

Organizatorem zawodów jest Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle. Partnerami wydarzenia są: Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów Oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle „Familiaris”.

ŹródłoMDK w Jaśle
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły